Koncyliacyjna propozycja kontynuacji działalności kortów - Korty Sulejówek

Koncyliacyjna propozycja kontynuacji działalności kortów

Szanowni Państwo.

W związku z tym, że nasze oburzenie związane ze sposobem wypowiedzenia umowy dzierżawy terenu kortów wywołało bezładne publiczne ataki, insynuacje i pomówienia, postanowiliśmy uciąć to poprzez nasze koncyliacyjne przedstawienie mieszkańcom propozycji kontynuacji działalności kortów już „bez Zdanowiczów”.

W związku z tym, że dla nas zawsze podstawowym celem było to aby w Sulejówku istniały korty tenisowe (a nie wyzysk kogokolwiek jak się nam zarzuca), chcielibyśmy zaproponować mieszkańcom rozwiązanie polegające na tym, że odstąpimy należącą do nas halę tenisową i inne potrzebne elementy wyposażenia infrastruktury kortów, nowo utworzonej wspólnotowej strukturze, której celem będzie realizowanie potrzeb sportowych mieszkańców.

Jesteśmy otwarci na inicjatywę co do konstrukcji formalno-prawnej nowego podmiotu i rozwiązania kwestii finansowych i technicznych. Ze względu na to, że inicjatywa ta powinna zostać podjęta przez mieszkańców w drodze negocjacji z Miastem i Dyrekcją Szkoły, proponujemy rozważenie naszej propozycji, i zgłaszanie oraz organizowanie się osób chcących zaangażować się w tę działalność dla dobra mieszkańców, Miasta i całego środowiska tenisowego.