O nas - Korty Sulejówek

Hala tenisowa

Nasza nowa, oficjalnie otwarta w 2014 r. hala tenisowa o nawierzchni ze sztucznej trawy, cieszy się dużym powodzeniem. Jakość i przystępne ceny złożyły się na dobrą opinię użytkowników, z których się bardzo cieszymy. Podwyższone do 3 m wysokości kurtyny boczne, otwarte po obu bokach na długości 18 m sprawiają, że latem gra się jak na świeżym powietrzu, tylko, że bardziej kameralnie i gdzie jednak nie przeszkadza deszcz, wiatr czy słońce.
Taka otwarta hala, jest przez to jeszcze lepiej doświetlona bocznie, mimo, że w normalny letni dzień, podwojone pasy świetlików dachowych dają wystarczające naturalne oświetlenie górne.
Zawsze można włączyć oświetlenie sztuczne o mocy 6kW, w postaci 2 rzędów po 5 bezpośrednich lamp pobocznych (każda po 500 W) i 2 dodatkowych lamp do światła rozproszonego nad wybiegami.
Elektronicznie sterowaną temperaturę utrzymują 2 nagrzewnice i destratyfikatory oraz 2 wentylatory nawiewowe, a za wymianę powietrza odpowiadają dwie dodatkowe turbiny wyciągowe. W razie potrzeby, drzwi w szczytach hali umożliwiają szybkie przewietrzenie hali „w poziomie”. Stosujemy zapachowe odświeżacze powietrza. W hali jest 20 miejsc siedzących i 4 stoliki.
Obiekt jest objęty stałym nadzorem wideo i chroniony systemem alarmowym oraz magnetycznych kart wejściowych. W hali obowiązuje zmiana obuwia zewnętrznego i segregacja odpadów – dziękujemy!

DOMEK KLUBOWY

Usytuowany od południowej strony hali, ma wewnętrzne przejście do hali (stąd wchodzimy do hali), i tu są też załatwiane wszelkie sprawy. Można tu odpocząć przy kawie (dwa ekspresy) i herbatce - do wyboru do koloru - w samoobsługowym aneksie kuchennym, gdzie wszystko jest GRATIS!
Na lato mamy w lounge szafę chłodniczą z napojami Coca-Coli. (Dla graczy z abonamentem w hali, mała woda jest w gratis).
W domku jest szatnia-przebieralnia oraz wydzielone WC z umywalką, pokój z kabiną prysznicową i mini biuro. W małym lounge jest 8 foteli, Smart TV z telewizją satelitarną, radio i Internet.
Posiadamy profesjonalny ekran i projektor wraz z laptopem do celów edukacyjno-szkoleniowych.
Na całym terenie posadziliśmy już ponad 150 krzewów, pnączy i kilka drzew iglastych. Uruchomiliśmy zewnętrzne sanitariaty z letnim prysznicem i deszczownią. Na części tarasu przed wejściem do domku klubowego powstała zadaszona pergola z leżakami i stoliczkami, a druga – na widokowej galeryjce przy kortach ziemnych.
Na kortach ziemnych przybędzie lamp doświetlających korty po zmroku. Wkrótce przystąpimy też do budowy wzdłuż ul. Paderewskiego wydzielonego dla graczy parkingu na 8 stanowisk.
Cały obiekt jest objęty stałym nadzorem kamer wideo i dozorowany niezależnym systemem alarmowym. Wejście na teren wymaga użycia karty magnetycznej, wywołania przez domofon, lub telefonicznego umówienia się.
Na całym terenie obowiązuje segregacja śmieci, całkowity zakaz palenia tytoniu i wnoszenia jakichkolwiek opakowań szklanych, a także spożywania wysokoprocentowych trunków.
Chcemy gwarantować kameralną tenisową atmosferę dla graczy oraz kibiców (i najmniej uciążliwą dla naszych sąsiadów).
Korty Tenisowe Sulejówek